Strona główna1 » Obrączki z Twojego złota (robocizna)
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
Promocje
Waluta

Obrączki z Twojego złota (robocizna)

Oferujemy Państwu możliwość wykonania obrączek ze złota powierzonego. Cena za wykonanie obrączek (tzw. Robocizna) - zależy od interesującego Państwa modelu, natomiast nie zmienia się w zależność od rozmiaru obrączek.


Jeżeli dysponujecie Państwo własnym złotem i chcieliby Państwo skorzystać z tej formy rozliczenia prosimy o kontakt z naszym konsultantem:

e-mail: info@magiazlota
tel. 693 80 55 44


podając wzór obrączek oraz Państwa rozmiary. W odpowiedzi nasz pracownik poinformuje Państwa o ilości (wadze) złota potrzebnego do realizacji Państwa zamówienia z uwzględnieniem ubytku technologicznego powstającego w procesie produkcyjnym, przy czym przyjmujemy w depozyt złoto dowolnej próby i w dowolnej kombinacji prób, które przeliczamy matematycznie do wagi i próby 585 (14K). Rzeczywista waga złota przysłanego przez Państwa do nas to waga bez ewentualnych kamieni.


Złoto mogą Państwo do nas wysłać na własną rękę, możemy również zamówić dla Państwa kuriera (przesyłka w pełni ubezpieczona). Koszt przesyłki w tym przypadku wynosi 25zł, a przesyłka trafi do nas już w następnym dniu roboczym.


Przejdź do strony głównej