Strona główna » Częste pytania (FAQ)

Częste pytania (FAQ)

 • Czy podane ceny są cenami brutto?
  Naturalnie. Wszystkie kwoty są kwotami brutto zawierającymi 23% podatek VAT.
 • Dlaczego na niektóre wyroby trzeba czekać tak długo?
  Wynika to z faktu, iż każdy przedmiot przygotowywany jest na indywidualne zamówienie klienta. Wykonanie biżuterii wysokiej jakości wymaga dużego wkładu czasu i pracy, jednakże są to elementy niezbędne dla nadania jej wyjątkowości. Przed wysyłką do klienta każdy wyrób oddajemy do Urzędu Probierczego, gdzie zostaje opatrzony cechą probierczą oraz próbą (zgodnie z Prawem Probierczym - Ustawa z dnia 3 kwietnia 1993 r, Dz.U. nr 55/1993r, poz. 249). Taka procedura wymaga czasu.
 • Czy mogę zobaczyć biżuterię "na żywo"?
  Część wyrobów można zobaczyć na żywo, ponieważ mamy ich pojedyncze sztuki. W celu dowiedzenia się czy dysponujemy danym modelem na stanie prosimy o kontakt z naszym konsultantem.
 • Czy zakupione wyroby objęte są gwarancją?
  Towary znajdujące się w ofercie sklepu
  www.magiazlota.pl są fabrycznie nowe i wykonywane na indywidualane zamówienie. Wszystkie są objęte gwarancją. W przypadku wystąpienia wady produkcyjnej reklamacja zostanie uwzględniona i wyrób będzie naprawiony lub wymieniony na inny egzemplarz.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu